Subota, 27 Studeni 2021
Fenomenalna atmosfera u dvorani na Mljekari; Ardiaei "potopio" RKHM Dubrovnik (FOTO / VIDEO)

Puno lakše nego što se očekivalo RK Ardiaei Župa dubrovačka nadigrao je premijerligaša RKHM Dubrovnik s 33:24 (16:9) te ušao u finale Kupa regije jug u kojem će igrati protiv Metkovića. Izuzetno motivirani igrači župskom kluba, svom bivšem klubu nisu dali nikakvu šansu u sinoćnjoj utakmici, dominirali su tijekom cijelog susreta, a u 18. minuti drugog poluvremena imali prednost od čak 12 golova razlike.

Atmosfera u dvorani je posebna priča, iako je za ulaz trebala Covid potvrda ili negativan test na tribinama se tražila stolica više, a žestoko i fanatično navijanje i bodrenje rukometaša župskog kluba nije prestajalo ni jedne sekunde.

Dio sinoćnje atmosfere iz školske sportske dvorane na Mljekari donosimo u Fotogaleriji i videoprilogu ŽuTV-a