Nedjelja, 29 Ožujak 2020
KINEMATOGRAFI DUBROVNIK  - PROGRAM od 05. do 11.03.2020.

KINEMATOGRAFI DUBROVNIK - PROGRAM od 05. do 11.03.2020.

Kino Sloboda

05. ožujka - 06. ožujka

17.00NAPRIJED 3D - Animirani; 102min;

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

19.00 IZVAN IGRE- Drama, sport; 108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 BRAHMS : DJEČAK II - Horor; 86 min

Režija: William Brent Bell

Ul: Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

07. ožujka

15.00NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

17.00 ZOV DIVLJINE - Avantura; 100min

Režija: Chris Sanders

Ul: Harrison Ford, Dan Stevens, Karen Gillan

19.00 IZVAN IGRE- Drama, sport; 108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK- Triler; 125 min

Režija : Leigh Whannell 

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

08. ožujka

15.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

17.00 ZOV DIVLJINE - Avantura; 100min

Režija : Chris Sanders

Ul: Harrison Ford, Dan Stevens, Karen Gillan

19.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler; 125 min

Režija : Leigh Whannell 

Ul : Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

21.15 BRAHMS : DJEČAK II - Horor ; 86 min

Režija : William Brent Bell

Ul : Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

09. ožujka

17.00PLAYMOBILE - Animirani; 99 min

Režija: Lino DiSalvo

19.00 IZVAN IGRE- Drama, sport; 108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler; 125 min

Režija: Leigh Whannell 

Ul: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

10. ožujka

17.00 NAPRIJED 3D - Animirani; 102min

Režija: Dan Scanlon

Ul: Tit Emanuel Medvešek, Jan Kerekeš, Bojana Gregorić Vejzović, Branka Cvitković

19.00 IZVAN IGRE- Drama, sport; 108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 NEVIDLJIVI ČOVJEK - Triler; 125 min

Režija: Leigh Whannell 

Ul: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen

11. ožujka

17.00PLAYMOBILE - Animirani; 99 min

Režija: Lino DiSalvo

19.00 IZVAN IGRE- Drama, sport; 108 min

Režija: Gavin O’Connor

Ul: Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur

21.00 BRAHMS : DJEČAK II - Horor; 86 min

Režija: William Brent Bell

Ul: Katie Holmes, Christopher Convery, Owain Yeoman, Ralph Ineson

Dvorana Visia

05 .ožujka

18.00 ALICE I GRADONAČELNIK - Komedija, drama;105min

Režija : Nicolas Pariser

Ul : Fabrice Luchini, Anaïs Demoustier, Nora Hamzawi, Léonie Simaga, Antoine Reinartz

20.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

06. ožujka

18.00 JUDY- Biografija, drama, glazbeni; 118min

Režija: Rupert Goold 

Ul : Renée Zellweger, Bella Ramsey, Rufus Sewell, Finn Wittrock, Michael Gambon

20.00 EMMA - Drama;125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

07. ožujka

18.00 EMMA - Drama ; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

20.30 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

08. ožujka

18.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul: Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

20.30 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama; 93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

09. ožujka

18.00 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama ;93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

20.00 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

10. ožujka

18.00 ALICE I GRADONAČELNIK - Komedija, drama;105min

Režija: Nicolas Pariser

Ul: Fabrice Luchini, Anaïs Demoustier, Nora Hamzawi, Léonie Simaga, Antoine Reinartz

20.00 EMMA - Drama; 125min

Režija : Autumn de Wilde 

Ul : Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Mia Goth, Miranda Hart, Josh O’Connor

11. ožujka

18.00 PODRŽITE DJEVOJKE - Komedija, drama; 93min

Režija : Andrew Bujalski

Ul : Regina Hall, Haley Lu Richardson, Dylan Gelula

 

20.00 PORTRET DJEVOJKE U PLAMENU - Drama, romansa; 121min 

Režija: Céline Sciamma

Ul: Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami

  • Hoteli Dubrovačka Rivijera