Srijeda, 28 Veljača 2024
Kinematografi Dubrovnik - Novi kino tjedan; "Prošli životi" od četvrtka u Kino Visiji

Kinematografi Dubrovnik - Novi kino tjedan; "Prošli životi" od četvrtka u Kino Visiji

Još jedno maestralno djelo nominirano za Oscara "Prošli životi" od četvrtka u Kino Visiji. Što još donosi novi kino program…

Snažna emotivna priča o Na Youngu i Hae Sungu, čiji životni putevi postaju isprepleteni nakon dvanaest godina odvojenosti. Na početku priče, gledatelji ih upoznaju kao dvoje djece u Seoulu, no sudbina ih razdvaja kada Na Young seli u Kanadu. Film prati njihovu sudbinu kroz godine, istražujući kako su se mijenjali i kako su se razvijali njihovi odnosi. Dvanaest godina kasnije, ponovno se susreću, no njihovi životi su se već znatno promijenili, kratak je sadržaj filma “Prošli životi” redateljice Celine Song, a kojeg kritičari sve više ističu kao maestralno djelo. Uz ostale brojne nagrade I nominacije svakako je za napomenuti da će se “Prošli životi” natjecati u najvažnijoj kategoriji za Oscara, onoj za najbolji film. Priču koja istražuje ljudske odnose, prolaznost vremena I univerzalne teme ljubavi I propuštenih prilika možete pogledati u Kinu Visia od četvrtka, 8. veljače. Uz “Prošle živote” na programu su I dalje ovogodišnji kandidati za Oscara -  Zona interesa, Uboga stvorenja, Ubojica cvjetnog mjeseca, Anatomija pada…U Kino Slobodu stiže I dugoočekivana hrvatska drama “Slatka Simona” redatelja Igora Mirkovića, a za naše najmlađe sugrađane tu je nova “Škola čarobnih životinja 2” i “Elementi” sinkronizirana animirana avantura nominirana za Oscara u kategoriji najboljeg animiranog filma.

8. veljače

Kino Sloboda

17.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

19.00 OPASNE DJEVOJKE

Komedija, glazbeni; 112min; USA/2024

Režija: Samantha Jayne, Arturo Perez Jr.; Ul: Angourie Rice, Reneé Rapp, Auli'i Cravalho, Jaquel Spivey, Avantika, Bebe Wood

21.00 SLATKA SIMONA

Drama ; 93min; HRV/2023

Režija: Igor Mirkovic.; Ul/Stars: Maja Juric, Tina Keserovic, Toma Medvesek, Jerko Marcic, Nela Kocsis, Kristijan Ugrina, Pasko Vukasovic, Luka Knez

Kino Visia

18.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

20.30 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

9. veljače

Kino Sloboda

17.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

19.00 OPASNE DJEVOJKE

Komedija, glazbeni; 112min; USA/2024

Režija: Samantha Jayne, Arturo Perez Jr.; Ul: Angourie Rice, Reneé Rapp, Auli'i Cravalho, Jaquel Spivey, Avantika, Bebe Wood

21.00 SLATKA SIMONA

Drama ; 93min; HRV/2023

Režija : Igor Mirkovic.; Ul: Maja Juric, Tina Keserovic, Toma Medvesek, Jerko Marcic, Nela Kocsis, Kristijan Ugrina, Pasko Vukasovic, Luka Knez

Kino Visia  

18.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul/Stars: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

20.30 UBOGA STVORENJA ***

Romansa, drama; 141min; USA, GBR/2023

Režija: Yorgos Lanthimos; Ul Emma Stone, Mark Ruffalo, Ramy Youssef, Willem Dafoe, Kathryn Hunter, Christopher Abbott, Jerrod Carmichael

*** Nominiran za nagradu Oscar u 11 kategorija

10. veljače

Kino Sloboda

14.30 ELEMENTI / sinkronizirano ***

Animirani, avantura; 103min; SAD / 2023. ; Režija: Peter Sohn

Gl: Tom Rushaidat, Mirela Brekalo Popović, Tea Harčević, Paško Vukasović, Sven Medvešek, Iva Mihalić, Biserka Ipša-Kunčević, Filip Riđički, Tereza Kesovija, Duško Ćurlić, Petar Grašo

*** Nominiran za nagradu Oscar u  kategoriji najboljeg animiranog filma

16.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

18.30 OPASNE DJEVOJKE

Komedija, glazbeni; 112min; USA/2024

Režija: Samantha Jayne, Arturo Perez Jr.; Ul: Angourie Rice, Reneé Rapp, Auli'i Cravalho, Jaquel Spivey, Avantika, Bebe Wood

20.30 ARGYLLE: MISTERIOZNI ŠPIJUN

Akcija, triler; 135min; USA, GBR/2024

Režija: Matthew Vaughn; Ul/: Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Sofia Boutella, Rob Delaney, Catherine O'Hara, Dua Lipa, John Cena, Samuel L. Jackson, Bryan Cranston

Kino Visia

18.30 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

11. veljače

Kino Sloboda

14.30 ELEMENTI / sinkronizirano ***

Animirani, avantura; 103min; SAD / 2023. ; Režija: Peter Sohn

Gl: Tom Rushaidat, Mirela Brekalo Popović, Tea Harčević, Paško Vukasović, Sven Medvešek, Iva Mihalić, Biserka Ipša-Kunčević, Filip Riđički, Tereza Kesovija, Duško Ćurlić, Petar Grašo

*** Nominiran za nagradu Oscar u  kategoriji najboljeg animiranog filma

16.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

18.30 OPASNE DJEVOJKE

Komedija, glazbeni; 112min; USA/2024

Režija: Samantha Jayne, Arturo Perez Jr.; Ul: Angourie Rice, Reneé Rapp, Auli'i Cravalho, Jaquel Spivey, Avantika, Bebe Wood

20.30 SLATKA SIMONA

Drama; 93min; HRV/2023

Režija: Igor Mirkovic.; Ul: Maja Juric, Tina Keserovic, Toma Medvesek, Jerko Marcic, Nela Kocsis, Kristijan Ugrina, Pasko Vukasovic, Luka Knez

Kino Visia

18.00 UBOJICE CVJETNOG MJESECA ***

Drama, kriminalistički, povijesni; 206min; USA/2023

Režija: Martin Scorsese

Ul: Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Robert De Niro

*** Nominiran za nagradu Oscar u 10 kategorija

12. veljače

Kino Sloboda

17.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

19.00 SLATKA SIMONA

Drama; 93min; HRV/2023

Režija: Igor Mirkovic.; Ul: Maja Juric, Tina Keserovic, Toma Medvesek, Jerko Marcic, Nela Kocsis, Kristijan Ugrina, Pasko Vukasovic, Luka Knez

21.00 ARGYLLE: MISTERIOZNI ŠPIJUN

Akcija, triler; 135min; USA, GBR/2024

Režija: Matthew Vaughn; Ul: Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Sofia Boutella, Rob Delaney, Catherine O'Hara, Dua Lipa, John Cena, Samuel L. Jackson, Bryan Cranston

Kino Visia

18.00 UDAR SREĆE

Komedija, romansa, drama; 93min; Francuska/SAD, 2023

Režija: Woody Allen; Ul: Lou de Laâge, Niels Schneider, Anna Laik, Melvil Poupaud

20.00 ANATOMIJA PADA ***

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul/Stars: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

13. veljače

Kino Sloboda

17.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

19.00 UBOGA STVORENJA ***

Romansa, drama; 141min; USA, GBR/2023

Režija: Yorgos Lanthimos; Ul: Emma Stone, Mark Ruffalo, Ramy Youssef, Willem Dafoe, Kathryn Hunter, Christopher Abbott, Jerrod Carmichael

*** Nominiran za nagradu Oscar u 11 kategorija

Kino Visia

18.30 RADIKALNO

Drama; 127min; MEX/2023

Režija: Christopher Zalla; Ul/Stars: Eugenio Derbez, Daniel Haddad, Jennifer Trejo

20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

14. veljače

Kino Sloboda

18.00 OPASNE DJEVOJKE

Komedija, glazbeni; 112min; USA/2024

Režija: Samantha Jayne, Arturo Perez Jr.; Ul Angourie Rice, Reneé Rapp, Auli'i Cravalho, Jaquel Spivey, Avantika, Bebe Wood

20.00 UBOGA STVORENJA ***

Romansa, drama; 141min; USA, GBR/2023

Režija: Yorgos Lanthimos; Ul/Stars: Emma Stone, Mark Ruffalo, Ramy Youssef, Willem Dafoe, Kathryn Hunter, Christopher Abbott, Jerrod Carmichael

*** Nominiran za nagradu Oscar u 11 kategorija

Kino Visia

18.30 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

  • Autor: Župski portal - zupcica.hr