Na ovogodišnjem Adventu u Župi prava navijačka atmosfera. Hrvatska nogometna reprezentacija pobjedom protiv Japana je ušla u četvrtfinale finala Svjetskog nogometnog prvenstva, utakmica se gledala na velikom platnu iza bine, a nakon vrhunskih obrana Livakovića počelo je slavlje.
Svojom pjesmom oko stolova veselje je nastavio Dalmatinski trio, a u večernjim satima konavoski bend Bjelouška je okupljene oko kućica raspjevao poznatim rock hitovima, tako da su sinoć na svoje došli i ljubitelji žestoke glazbe.