S obzirom na neizvjesnost povratka učenika predmetne nastave u školu po modelu A, od sutra (13.4.2021.) ćemo raditi po modelu B tako da na nastavu uživo treba doći prva polovica učenika svakog razrednog odjela predmetne nastave, navodi se u obavijesti iz Osnovne škole Župa dubrovačka.
Druga polovica razrednog odjela prati nastavu online. Sljedeći tjedan nastavu uživo prati druga polovica razrednog odjela. Učenici razredne nastave nastavljaju ići u školu kao što su i započeli ovaj tjedan.
Razrednici će obavijestiti učenike koji sutra kreću na nastavu u školske klupe, poručuje ravnatelj Anton Jurkić.